Laba fiziska forma rada dvēseles mundrumu, kas mūsu organismam dāvā dzīvesprieku!

Tas būs īsts atklājums, lai būtu laimīgai!

Absolūti jauna pieeja- ar īpašu elpošanas tehniku un ar unikālu centrālās nervu sistēmas psihosomātisko atslābināšanās metodi notiek mūsu vingrošanas nodarbības “Body and Mind”.

Jo vairāk dzīvojam, jo ilgāk gribās dzīvot un dzīvot labi. Gribam būt veseli, slaidi, ar tvirtu un lokanu ķermeni- mēs gribam būt laimīgi.

Bet tikai apzināti izvēloties pozitīvu attieksmi pret savu veselību, optimistisku skatienu uz dzīves notikumiem, atbildības sajūtu pret sevi, rūpējoties par savu veselību un ķermeni, mēs varam tiekties uz ilgu, veselīgu, aktīvu dzīvi ilgus gadus un būt laimīgi.

“Veselība- pirmā laimes sastāvdaļa”!!!

Lielākai daļai cilvēku no spriedzes un noguruma, ko ikdienā piedzīvo, izveidojas nepareiza stāja, ķermeņa disbalanss un nepareiza elpošana.

Nepareiza stāja, tas ir ne tikai kosmētiskais defekts. Slikta krūšu un muguras muskulatūras darbība veicina sirds, asinsvadu, plaušu, kuņģa un zarnu trakta slimību attīstīšanu. Slikta stāja provocē galvassāpes, sāpes kakla un muguras jostas daļā, sāpes plecu joslā. Lai izvairītos no šīm problēmām ir regulāri jāvingro.

Nekas tā neizdaiļo sievieti jebkurā vecumā, kā pareiza un skaista stāja.

Elpošana ir visa mūsu dzīve, un tādēļ ir nepieciešams iemācīties elpot pareizi.

Elpošanā izmantojam metodi asins plūsmas attīrīšanai caur plaušu piesātinājumu ar skābekli, ieelpa ar diafragmu, izelpa ar traheju. Pilnas ieelpas un izelpas izmantošana ļaus attīrīt plaušas, ķermenis papildināsies ar svaigu gaisu aktivizējot un atjaunojot visa ķermeņa sistēmu darbu, palīdzēs atbrīvoties no stresa, izārstēt visbiežāk sastopamās slimības, nomierināties un relaksēties.

Pareiza elpošana palīdzēs kontrolēt kustības gan vingrošanas, gan ikdienas dzīvē.

Zinātniski pierādīts, ka mūsu iekšējie pārdzīvojumi un jūtas pārvēršas par fiziskām slimībām. Smagas emocijas saārda ķermeni un ķermenis ar sāpēm reaģē uz emocijām.

Sakrustojot medicīnu un psiholoģiju iznāk brīnumaina lieta- psihosomātika.

Psihosomātika īpaši pievēršas cilvēka emocionālam stāvoklim un tajā noritošajiem procesiem, stresam, bailēm un psihiskajiem iespaidiem, caur kuriem cilvēka centrālā nervu sistēma regulē ķermeņa iekšējo orgānu darbību- tātad nosaka veselības stāvokli.

Daudzi domā, ka tikai hobiji un izklaides ļaus justies labāk, mundrāk un relaksējoši.

Zinātniski ir pierādīts, ka tieši treniņi palielina asins plūsmu smadzenēs, augšanas hormona līmeni šūnās un fiziskās aktivitātes ir tieši saistītas ar smadzeņu ķīmiskajiem procesiem, kas atjauno ķermeni, pozitīvi izmaina noskaņojumu un liek justies laimīgam.

Lai sasniegtu laimi ir nepieciešams meistarīgi vadīt savu ķermeni. Domu un kustību atjaunošana kļūs par pirmo soli, kas mazinās spriedzi, palielinās mobilitāti,  iegūs kustību izsmalcinātību un ļaus izjust dzīves prieku.

Mūsu vingrošanas programma “Body and Mind” ķermenis un saprāts, izmantojot unikālu metodi – centrālās nervu sistēmas psihosomātisko atslābināšanos, pievienojot speciālas kustības vingrošanas laikā, palīdzēs attīstīt pozitīvu domāšanu un cīnīties ar stresu, iemācīs apzināti kontrolēt kustību veiktspēju, paškontroli, spēju sajust ķermeni, audzinās vieglumu un eleganci.

Liela uzmanība tiek pievērsta modifikācijām un variācijām pielietojot tās, lai vienkāršotu vai sarežģītu treniņu un Tev būs iespēja vingrot sev tīkamā līmenī.

Esi sievišķīga un spēcīga, vesela un laimīga!

Vingro un Tu būsi WOW!!!